Novinky

Je po závodě

17.02.2013 18:08

V první řadě děkuji za hojnou účast. Počasí bylo tak akorát na zimní ligu a sál byl taky příjemně útulný.

V sekci výsledky jsou výsledky. Chybí mi čas Stanislava Boráka a Marka Kamerera. Asi jsme vás v tom zmatku v cíli nestihli, tak mi prosím nahlašte časy nebo aspoň před/s/za kým jste přiběhli. Pokud má někdo výhrady k výsledkům, pošlete mi mail (jan.mrazek(zavináč)email.cz). Nejrychlejší si zaběhl PZL těsně pod hodinu a nejvytrvalejší honil roštěnky přes čtyři (!) hodiny.

Největší problémy dělala první kontrola (žlutá na 30 let staré mapě už není paseka) a sběrka (melioračka navíc, té jsem si při stavění nevšiml), ale to vše k zimní lize patří.

V sekci fotky je pár fotek ze závodu a mapy všech tratí (plná velikost všech tratí je ke stažení zde (zip 15MB))

V sekci diskuze se můžete k závodu vyjádřit - co se vám líbilo a co ne, případně přidat odkazy na záznamy z GPSek.

V sále zůstal modrý hrneček (někoho jsem z něj před závodem viděl pít), mají ho sparťani a vezmou ho na Jasoně Drsoně.

PS: Kdo si všiml identického postupu s postupem na Hřebíkově Postapokalyptické PZL (kolem rybníků na Langustě), tak to byla čistě náhoda - když jsem Hřebíkův postup objevil, tak už jsem měl vytištěné mapy...

Poslední info

16.02.2013 13:02

Map je stále dost, takže pokud se chcete zúčastnit, vesele se hlašte přes formulář nebo klidně až na místě. Rovněž si můžete měnit kategorii (mailem). Sál bude otevřen od 10:00, radši se budem zouvat, tak si vemte bačkory, koho zebou nohy.

V lese to vypadá přesně jako na obrázku. I toho psa jsem tam viděl. A spoustu srnek, snad do zitřka nesežerou voskovky.

Čaj bude, buchta bude a budou i lahváče na doplnění minerálů (á 10Kč).

Doporučuju buzolu! Dneska jsem se tam motal jak špagát.

Po závodě budou ke stažení JPG map pro nahrání záznamů z GPSek.

Prodloužení přihlášek

13.02.2013 22:07

Přihlášky za 40,- jsou až do soboty, ale jen podle volných map. Zatím jich je dost, ale kdo zaváhá, bude muset třeba místo D běžet A :) Na místě to taky půjde, nějaké volné mapy zbydou, případně mám asi 10 originálních Roštěnek od Sosny, kam si zakreslíte trať sami.

Pokyny

12.02.2013 14:06

Mrkněte na pokyny - je to takové upovídané doplnění rozpisu. Počasí je konečně zimní, takže hurá za roštěnkama!

Tombola!

12.02.2013 13:08

Kdo se ještě nerozhodl, zda se závodu zúčastní, tak mu třeba pomůže, že po doběhu bude tombola o cca 40 reflexních pásků od sponzora Smartmaps.

Píchač

04.02.2013 22:22

Po hromadném startu bude následovat píchač na rozdělení startovního pole. Pro někoho nostalgie, pro někoho premiéra. Pro všechny platí doporučení nastudovat si pravidla OB - příloha A.I.

Nevhodný termín?

01.02.2013 08:16

Pokud by se někomu termín Roštěnky nehodil, můžu mu poslat mapu (poštou, e-mailem) a trať si může zaběhnout kdykoliv po termínu. Na oplátku by sebral kontroly. Kdyžtak pište na jan.mrazek<->email.cz

Rozpis Roštěnky

15.01.2013 21:27

Dal jsem dohromady rozpis.

Pes

15.01.2013 20:35

Teprve teď jsem si všimnul, že na hlavním obrázku na vrchu stránky je pes (není zakopaný). Najdete ho?

Předrozpis

26.11.2012 23:07

Rozpis se objeví během ledna, zatím jen základní info:

  • Datum: neděle 17.2.2013
  • Místo: Mukařov
  • Mapa: Roštěná cca 1:15000, stav 1988
  • Tratě: cca 17, 12, 8, 6 km - rovina

Prostě klasická zimní liga, jak má být.

1 | 2 >>