Diskuze

Díky

Naďa | 21.02.2013

za nádherný pocit nejen z proběhnutí v lese. Tahle PZL se mi usadila hluboko v duši.

Jednička s hvězdičkou :-)

Richard Khel | 19.02.2013

Díky za krásný nedělní proběhnutí! Bezva nápad byl úvodní píchač - díky tomu to byl opravdu orienťák a ne hromadný kros jak to tak občas na PZL bývá:-) V lese to krom porostů i po 30-ti letech překvapivě sedělo a perník a teplý čaj na závěr...němělo to chybu! :-)

Muchas gracias

Hynek | 18.02.2013

Díky Mrazáku, bylo to fešné a pěkné. Trenér Brázda by měl jistě radost z rychlého lesa a špicové podložky. Příští neděli bude ale kralovat heslo: "Kopce ti daj sílu" a tak jsem zvědavej, esli se jich Veseckého ČKD nezalekne :-o.
GPS ražení (začátek mi rušil Obuch, tak jsem mu musel cuknout..) zde : https://jasondrson.rajce.idnes.cz/PZL_OB_Mapy/#2013_02_17_PZL_Rostenka.jpg
PZL laťka je fakt hodně vysoko (buchta, čajíček, píchačky, ustřední topení). To abych teď aspoň připravil welcome drink či jednohubky ;-)

Re: Muchas gracias

Naďa | 21.02.2013

těším se na kopečky i jednohubky :-)

pěkný to bylo

Pavel Procházka | 18.02.2013

Jo, taky se mi to líbilo, bylo to výživný a až na 1 jsem nic nehledal a pěkně to odsýpalo.. na 1, jsem si myslel, že ten ohyb okolo kterýho jsme furt běhali musí být ten správný a protože už mi začla být zima, tak jsem běžel dál.. ale kdybych při česání onoho hustníku zaběhl o pár desítek metrů dál, asi bych jí našel...

Poděkování

Zdeněk Přeček | 17.02.2013

Díky moc za skvěle připravenou i zorganizovanou PZL, laťka je teď nasazena hodně vysoko.
Umístění jedničky bylo fakt dost zákeřné, ne tím, že žlutá už dávno není paseka (s tím se štamgasti PZL dokáží vyrovnat), ale tím, že se na postupu k ní nacházel nezmapovaný potok tekoucí zhruba ve stejném směru, jako hledaná rýha. NIcméně téměř všichni se s tím nějak popasovali, včetně mě poté, co jsem pochopil, že se jedná o test na odhad vzdálenosti.
Mé postupy jsou k vidění zde: "https://precek.cz/ob/gps/zp130217.jpg", za povšimnutí stojí hledání ztracené legitky na postupu 9-10.

Re: Poděkování

Jiří Fišer | 18.02.2013

Nesouhlasím s tím, že před jedničkou byl nezmapovaný potok. Jen je na mapě nakreslený poněkud nezvykle černou barvou :-)

Dost dobrý stránky

Honza | 15.02.2013

Fajnově udělaný web, docela se bavím. V lese mně ta sranda ale asi brzo přejde......

webísek

Kebule | 03.12.2012

Pěkný webísek Mrázi a romantici z té fotky budou mít taky radost:-).

Přidat nový příspěvek