Pokyny

Parkování
V obci je to bída, doporučuju radši MHD (viz rozpis) - tam si můžete číst, po závodě si dát pivko a cestou zpátky rozebírat postupy. Ale kdo přijede autem, tak parkování v obci s respektem k dopravním značkám, doporučeno podle plánku. Nevjíždějte brankou ke hřišti!


Shromaždiště
V sále, zatím jsem ho viděl jen zvenku, ale určitě bude útulný. Nešlapte v hřebech, na přezouvání bude vymezen prostor.

Mapa
Tisk na laserovce, takže něco vydrží, ale radši si vemte mapníky. Jak se změnily porosty poznáte dost brzy, melioračky a cesty se za čtvrtstoletí moc nepohnuly.

Start
1000m, neznačeno, trefíte podle plánku nebo itineráře: https://www.mapy.cz/s/6iaG

00=11:15, postupně A, B, C, D
Začíná se píchačem, po absolvování píchače a odevzdání průkazky teprve můžete vyrazit za roštěnkama.


Ražení
Píchač - kleštěma do improvizované průkazky, za špatné nebo chybějící oražení 5 minut penalizace.
Roštěnka - voskovkama do ještě víc improvizované průkazky, nejsou v ní políčka, kreslete pokud možno za sebou.
Pokud do průkazky napíšete svojí adresu a přidáte desetikačku, pošlu vám ji poštou jako suvenýr. Ale minimálně se do ní podepište.

Kontroly
Píchač - zavěšené lampiony s kleštěma
Roštěnka - oranžový fáborek + voskovka

Cíl
V sále nebo před ním - podle místa a počasí. Nepřebíhejte hřiště, školník by vás mohl zastřelit a napíchnout hlavu na kůl.

Časový limit
Není, ale kdo to nezvládne pod tři hodiny, ať se radši převlíká v autě. Kdyby to někdo zabalil, tak se stavte v cíli, případně napište na 724767424, ať vás nemusím v hospodě hledat.

Občerstvení
Hospoda coby půllitrem dohodil, potraviny u zastávky (v so otevřeny, v ne asi taky), pokusím se uvařit čaj do várnice a upéct buchtu.

Ceny
Pro první tři v každé kategorii podle vlastního výběru od sponzorů Šéďa.cz a Mapy.cz + pro další (cca polovinu účastníků) reflexní Smartmaps pásky (každý si po doběhu vylosuje, jestli půjde na pivo/čaj s prázdnou nebo s páskem)

Pozor
Trať A má na dvou místech teleport. Všechny tratě několikrát kříží silnici, dejte pozor při přebíhání! Všichni běží na vlastní nebezpečí.